Krok Beslag Design CaligolaMörkbrun
279 kr
Vald variant
Färg:
Mörkbrun
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Caligola sand är en imponerande krok med en generös diameter på 50mm, vilket gör den till det perfekta tillskottet i flera olika rum. Krok Caligola finns i flera förtjusande färger som harmoniserar elegant med varandra.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Caligola sand är en imponerande krok med en generös diameter på 50mm, vilket gör den till det perfekta tillskottet i flera olika rum. Krok Caligola finns i flera förtjusande färger som harmoniserar elegant med varandra.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 590065-21 |
| Färg | Mörkbrun |
| Material | Metall |
| Djup | 50 mm |
| Diameter | 50 mm |
| Höjd | 50 mm |
| Längd | 44 mm |
| Serie | Caligola |
| Produkttyp | Krok |
| EAN-nr | 7316180027144 |


