Krok Beslag Design Como
fr.49 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Como
49 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Kroken Como i borstad mässing passar lätt in i alla hem och rum. En stilren och tidlös krok som blir en snygg inredningsdetalj.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Kroken Como i borstad mässing passar lätt in i alla hem och rum. En stilren och tidlös krok som blir en snygg inredningsdetalj.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Produkttyp | Krok |
| Material | Zamak |
| Höjd | 26 mm |
| Serie | Como |
| Djup | 18 mm |
| Diameter | 26 mm |
| Låsbar | Nej |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
| Färg | Borstad Mässing, Krom, Matt Svart, Polerad Mässing, Rostfri Look |

