Krok Habo 552
Rek. pris 87 kr/st
Lägsta totalpris 128:-
fr.64 kr/stSe priset!
Välj variant

552
2 st / 128 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HaboBeskrivning
Krok Habo 552 är tillverkad av zink/zamak och har ett vackert fjärilsmotiv. Utsprång 35 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Djup | 35 mm |
| Höjd | 35 mm |
| Material | Zink/Zamak |
| Antal (st/frp) | 1 st/frp |
| Produkttyp | Krok |
| Bredd | 60 mm |
| Färg | Antik, Borstat Krom |

