Krok Lundbergs August
110 kr
85 krSpara 23 %Kampanj56 tim kvar!

August
85 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Rejäl krok i metall, pulverlackad i svart NCS S-9000. Förborrade hål
Denna robusta krok i metall är perfekt för att hänga upp allt från ytterkläder till dekorativa accessoarer. Pulverlackerad i en elegant svart nyans enligt NCS S-9000, kombinerar den modern design med hållbar kvalitet. Tack vare förborrade hål blir installationen både snabb och enkel – en praktisk lösning för att skapa ordning med stil.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 12605 |
| Montering | Nej |
| Färg | Svart |
| Material | Metall |
| Serie | August |
| Produkttyp | Krok |
| Höjd | 12,5 cm |
| Längd | 5 cm |
| Bredd | 3 cm |
| EAN-nr | 7392118126059 |


