Krok Venture Home Nimes 20cm
149 kr
Se priset!
Förväntas åter i lager 2026-08-05
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Slipp stök och stress – varje sak har sin plats med hjälp av smarta krokar i järn från serien Nimes! Med en diskret och klassisk design är den här förvaringskroken tillverkad i svart järn som blir en snygg inredningsdetalj i din organiserade hall.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Slipp stök och stress – varje sak har sin plats med hjälp av smarta krokar i järn från serien Nimes! Med en diskret och klassisk design är den här förvaringskroken tillverkad i svart järn som blir en snygg inredningsdetalj i din organiserade hall.
Skruva enkelt upp kroken på väggen för att skapa en praktisk och stilren förvaringslösning. Inga komplicerade steg – du är redo på nolltid! Häng sen upp ditt skohorn, jackor eller andra föremål och skapa omedelbar ordning i hallen.
Kombinera med flera krokar bredvid varandra eller komplettera din hatthylla med några extra förvaringskrokar. Mått: 20,3x2,5x10,5 cm.
Kombinera med flera krokar bredvid varandra eller komplettera din hatthylla med några extra förvaringskrokar. Mått: 20,3x2,5x10,5 cm.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 30065-100 |
| Produkttyp | Krok |
| Användningsområde | Inomhus |
| Material | Järn |
| Bredd | 2,5 cm |
| Serie | Nimes |
| Höjd | 10,5 cm |
| Djup | 20,3 cm |
| Färg | Svart |
| EAN-nr | 7340220816467 |



