Kroklist Habo Merkur 4-krok
Rek. pris 175 kr
fr.121 kr
Se priset!
Välj variant

Merkur 4-krok
121 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HaboBeskrivning
Kroklist Habo Merkur 4-krok består av stål. Utsprång 65 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Djup | 65 mm |
| Höjd | 150 mm |
| Material | Stål |
| Antal (st/frp) | 1 st/frp |
| Produkttyp | Kroklist |
| Bredd | 385 mm |
| Färg | Rostfri, Vit |

