Kroklist Habo Saturn 2-krok
Rek. pris 122 kr/st
Lägsta totalpris 188:-
94 kr/stSe priset!

Saturn 2-krok
2 st / 188 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HaboBeskrivning
Kroklist Habo Saturn 2-krok är tillverkad av stål. Utsprång 67 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Art.Nr. | 18243 |
| Färg | Vit |
| Djup | 67 mm |
| Höjd | 155 mm |
| Material | Stål |
| Antal (st/frp) | 1 st/frp |
| Produkttyp | Kroklist |
| Bredd | 300 mm |
| EAN-nr | 7317900182433 |

