Kroklist Habo Saturn 4-krok
Rek. pris 224 kr
fr.148 kr
Se priset!
Välj variant

Saturn 4-krok
148 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HaboBeskrivning
Kroklist Habo Saturn 4-krok är tillverkad av stål. Utsprång 67 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Djup | 67 mm |
| Höjd | 155 mm |
| Material | Stål |
| Antal (st/frp) | 1 st/frp |
| Produkttyp | Kroklist |
| Bredd | 600 mm |
| Färg | Grå, Rostfri, Vit |

