Kroklist Habo Trendline 2-krok
Rek. pris 126 kr/st
Lägsta totalpris 168:-
84 kr/stSe priset!

Trendline 2-krok
2 st / 168 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HaboBeskrivning
Kroklist Habo Trendline 2-krok består av stål. Utsprång 60 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Art.Nr. | 18263 |
| Färg | Grå |
| Djup | 60 mm |
| Höjd | 138 mm |
| Material | Stål |
| Antal (st/frp) | 1 st/frp |
| Produkttyp | Kroklist |
| Bredd | 240 mm |
| EAN-nr | 7317900182631 |

