Kroklist Lundbergs August
469 kr
419 krSpara 11 %Kampanj52 tim kvar!

August
419 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Rejäl kroklist i metall med fem krokar, pulverlackad i svart NCS S-9000. Förborrade hål
Optimera utrymmet med vår eleganta kroklist i metall, utrustad med fem praktiska krokar. Den stilrena, pulverlackade ytan i svart NCS S-9000 ger en modern touch, medan de förborrade hålen säkerställer en snabb och säker installation. Oavsett om du vill organisera ytterkläder eller dekorativa föremål, blir denna kroklist en smart och snygg lösning som maximerar varje centimeter.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 12607 |
| Montering | Nej |
| Färg | Svart |
| Material | Metall |
| Serie | August |
| Produkttyp | Kroklist |
| Höjd | 12,5 cm |
| Längd | 60 cm |
| Bredd | 5 cm |
| EAN-nr | 7392118126073 |



