Krokset Lundbergs Wide 525x42x104 mmSilver
165 kr
129 krSpara 22 %Kampanj48 tim kvar!

Wide 525x42x104 mm
Silver
129 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Krokset Wide 525x42x104 mm från Lundbergs är ett krokset i metall för att montera i stativgavel eller skruva fast i vägg.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Krokset Wide 525x42x104 mm från Lundbergs är ett krokset i metall för att montera i stativgavel eller skruva fast i vägg.
Recensioner
Anders BVerifierad köpare
för 2 år sedanenkel billig stilren
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 73079 |
| Färg | Silver |
| Material | Stål |
| Serie | Wide |
| Produkttyp | Femkrok |
| Djup | 525 mm |
| Höjd | 42 mm |
| Antal Krokar | 5 |
| Bredd | 104 mm |
| EAN-nr | 7392118730799 |
