Meshback Lundbergs Wide 327x527 mm
fr.279 kr
fr.219 krFrån 21 %Kampanj61 tim kvar!
Välj variant

Wide 327x527 mm
219 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Meshback Wide 327x527 mm från Lundbergs är en back med finmaskigt metallnät för förvaring. Backen används i fristående stativ med 350 tvärstag eller med universalglidlist i befintlig garderob.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Meshback Wide 327x527 mm från Lundbergs är en back med finmaskigt metallnät för förvaring. Backen används i fristående stativ med 350 tvärstag eller med universalglidlist i befintlig garderob.
Backen finns i flera utföranden.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Material | Stål |
| Serie | Wide |
| Produkttyp | Meshback |
| Djup | 327 mm |
| Bredd | 527 mm |
| Färg | Silver, Vit |
| Höjd | 85, 185 mm |
