Sidokorg Lundbergs Wide 515 mmSilver
199 kr
155 krSpara 22 %Kampanj52 tim kvar!

Wide 515 mm
Silver
155 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Sidokorg Wide 515 mm från Lundbergs är en sidokorg som monteras i stativgavel med standarddjup eller så kan den skuvas fast i vägg.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Sidokorg Wide 515 mm från Lundbergs är en sidokorg som monteras i stativgavel med standarddjup eller så kan den skuvas fast i vägg.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 73071 |
| Färg | Silver |
| Fungerar till | Backsystem |
| Material | Stål |
| Serie | Wide |
| Produkttyp | Sidokorg |
| Djup | 150 mm |
| Höjd | 136 mm |
| Antal (st/frp) | 1 st/frp |
| Bredd | 515 mm |
| EAN-nr | 7392118730713 |
