Skarvbeslag Lundbergs Wide 6-Pack
fr.36 kr/frp
fr.29 kr/frpFrån 19 %Kampanj56 tim kvar!
Välj variant

Wide 6-Pack
29 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Skarvbeslag Wide 6-Pack från Lundbergs gör att du kan skarva två hyllplan på samma konsol. 6 st/förpackning, skruv ingår.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Skarvbeslag Wide 6-Pack från Lundbergs gör att du kan skarva två hyllplan på samma konsol. 6 st/förpackning, skruv ingår.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Fungerar till | Hyllsystem |
| Material | Stål |
| Serie | Wide |
| Produkttyp | Skarvbeslag |
| Djup | 110 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Antal (st/frp) | 6 st/frp |
| Bredd | 70 mm |
| Färg | Silver, Vit |
