Skolkrok Millers 1020 180x19 mm
fr.84 kr/frp
Se priset!
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Klassisk skolkrok. Hatt- och klädkrok av stål. ETIM-klasskod: EC012075. Utsprång: 90 mm. Skruv ingår.
Varumärke
Miller`sBeskrivning
Klassisk skolkrok. Hatt- och klädkrok av stål. ETIM-klasskod: EC012075. Utsprång: 90 mm. Skruv ingår.
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
| Produkttyp | Skolkrok |
| Material | Stål |
| Montering | Skruv |
| Bredd | 19 mm |
| Antal (st/frp) | 1 st/frp |
| Höjd | 180 mm |
| Antal Krokar | 2 |
| Ytbehandling | Kromad, Lackerad |
| Färg | Krom, Matt Krom, Svart, Vit |
| Utsprång | 90 mm |

