Skruv & Plugg Lundbergs Wide 10-Pack
59 kr/frp
49 kr/frpSpara 17 %Kampanj56 tim kvar!

Wide 10-Pack
49 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Skruv & Plugg Wide 10-Pack från Lundbergs används för montering av väggskena eller bärlist i trä-, betong- eller tegelväggar. 10 st/påse.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Skruv & Plugg Wide 10-Pack från Lundbergs används för montering av väggskena eller bärlist i trä-, betong- eller tegelväggar. 10 st/påse.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 72205 |
| Färg | Vit |
| Material | Stål |
| Serie | Wide |
| Produkttyp | Skruv & Plugg |
| Djup | 160 mm |
| Höjd | 40 mm |
| Antal (st/frp) | 10 st/frp |
| Bredd | 80 mm |
| EAN-nr | 7392118722053 |
