Skruvsats Lundbergs Wide till Konsol 10+10 St
39 kr
29 krSpara 26 %Kampanj56 tim kvar!

Wide till Konsol 10+10 St
29 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Skruvsats Wide till Konsol 10+10 st från Lundbergs används för att säkra trä-/melamin-hyllor på hyllkonsolen. Förpackningen innehåller två olika skruvar i två olika längder, 10 st av varje eftersom konsolerna är olika höga fram och bak.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Skruvsats Wide till Konsol 10+10 st från Lundbergs används för att säkra trä-/melamin-hyllor på hyllkonsolen. Förpackningen innehåller två olika skruvar i två olika längder, 10 st av varje eftersom konsolerna är olika höga fram och bak.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 72201 |
| Färg | Vit |
| Material | Stål |
| Serie | Wide |
| Produkttyp | Skruvsats |
| Djup | 150 mm |
| Höjd | 40 mm |
| Bredd | 80 mm |
| EAN-nr | 7392118722015 |


