Städskåpssats Beslag Design 4-delar Mörkgrå
1 349 kr
1 079 krSpara 20 %Kampanj

4-delar Mörkgrå
1 079 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
En städsats i fyra delar för att underlätta städningen och dess förvaring hemma.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 240001406-I |
| Färg | Grå |
| Djup | 310 mm |
| Höjd | 550 mm |
| Längd | 365 mm |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Förvaring |
| EAN-nr | 7316180020015 |

