Startkit Lundbergs Wide Trådback Vit
1 579 kr
1 419 krSpara 10 %Kampanj60 tim kvar!

Wide Trådback Vit
1 419 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Startkit Wide Trådback Vit från Lundbergs är ett paket med gavelpar, tvärstag samt 5 st 185 mm höga trådkorgar.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Startkit Wide Trådback Vit från Lundbergs är ett paket med gavelpar, tvärstag samt 5 st 185 mm höga trådkorgar.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 72094 |
| Färg | Silver |
| Fungerar till | Backsystem |
| Material | Stål |
| Serie | Wide |
| Produkttyp | Startkit |
| Djup | 535 mm |
| Höjd | 1040 mm |
| Bredd | 450 mm |
| EAN-nr | 7392118720943 |
