Stativfot Lundbergs Wide 4-PackVit
Rek. pris 59 kr/frp
44 kr/frp
Se priset!

Wide 4-Pack
Vit
44 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Stativfot Wide 4-Pack från Lundbergs är stativfötter i plast för snyggare avslut på stativ eller för att skydda golvet. 4 st/förp.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Stativfot Wide 4-Pack från Lundbergs är stativfötter i plast för snyggare avslut på stativ eller för att skydda golvet. 4 st/förp.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 72058 |
| Färg | Vit |
| Fungerar till | Backsystem |
| Material | Stål |
| Serie | Wide |
| Produkttyp | Stativfot |
| Djup | 30 mm |
| Höjd | 150 mm |
| Antal (st/frp) | 4 st/frp |
| Bredd | 75 mm |
| EAN-nr | 7392118720585 |

