Tillbehör Akustikpanel Lundbergs Kreativ 2-Pack Konsoler Svart
414 kr/frp
309 kr/frpSpara 25 %Kampanj55 tim kvar!

Kreativ 2-Pack Konsoler Svart
309 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
LundbergsBeskrivning
KREATIV Funktion & form som lyfter hela rummet.
Letar du efter ett smart och snyggt sätt att organisera din vägg? Med Lundbergs väggkrokar får du en stilren lösning som kombinerar form och funktion – oavsett om du har akustikpaneler eller en vanlig vägg. Det här är krokar som både lyfter intrycket av rummet och ger dig praktisk förvaring.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 13203 |
| Montering | Nej |
| Produkttyp | Konsol |
| Material | PLA |
| Serie | Kreativ |
| Färg | Svart |
| Förlängningsbart | Nej |
| Höjd | 20 cm |
| Bredd | 1,5 cm |
| Längd | 1,5 cm |
| EAN-nr | 7392118132036 |

