Topphylla Lundbergs Wide 535x16 mm Vit
Rek. pris 219 kr
fr.215 kr
fr.175 krFrån 19 %Kampanj52 tim kvar!
Välj variant

Wide 535x16 mm Vit
175 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Topphylla Wide 535x16 mm Vit från Lundbergs är en toppskiva att lägga ovanpå stativ med standarddjup och tvärstag 350. Det medföljer dubbelhäftande tejp för montering.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Topphylla Wide 535x16 mm Vit från Lundbergs är en toppskiva att lägga ovanpå stativ med standarddjup och tvärstag 350. Det medföljer dubbelhäftande tejp för montering.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Färg | Vit |
| Fungerar till | Backsystem |
| Material | Stål |
| Serie | Wide |
| Produkttyp | Toppskiva |
| Djup | 535 mm |
| Höjd | 16 mm |
| Antal (st/frp) | 1 st/frp |
| Bredd | 350, 450, 550 mm |
