Torkhylla Elfa Classic Nedfällbar Torkställning B: 60
Rek. pris 382 kr
269 kr
Se priset!

Classic Nedfällbar Torkställning B: 60
269 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Torkhylla som är lämplig för att hänga tvätt. Kan fällas ned för att frigöra utrymme när den inte används. Levereras med integrerade konsoler som hakas i hängskenor.
Varumärke
ElfaBeskrivning
Torkhylla som är lämplig för att hänga tvätt. Kan fällas ned för att frigöra utrymme när den inte används. Levereras med integrerade konsoler som hakas i hängskenor.
Uppgradera din tvättstuga med Elfas uppdaterade vikbara torkhylla, utformad för att torka dina kläder effektivt.
Hållbar konstruktion i epoxibelagt stål. Lämplig att använda i normala fuktiga förhållanden i tvättstuga eller badrum.
Har 6 tvärgående trådar för att hänga tvätt.
Metallfärg
Vit, nära NCS S 0300-N, glanstal runt 85
OBS! Eftersom ytbehandlingen är en pulvermix är angivna NCS-koden/glanstalet inte exakt.
Hållbar konstruktion i epoxibelagt stål. Lämplig att använda i normala fuktiga förhållanden i tvättstuga eller badrum.
Har 6 tvärgående trådar för att hänga tvätt.
Metallfärg
Vit, nära NCS S 0300-N, glanstal runt 85
OBS! Eftersom ytbehandlingen är en pulvermix är angivna NCS-koden/glanstalet inte exakt.
Egenskaper
| Varumärke | Elfa |
| Art.Nr. | 4500077 |
| Produkttyp | Torkställning |
| Bredd | 607 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 4500077 |
| Serie | Classic by Elfa |
| Höjd | 73 mm |
| Djup | 602 mm |
| Fungerar till | Hängskenor |
| Modell | Topphängt |
| Användningsområde | Tvätt och Städ |
| Färg | Vit |
| Max Antal | 20 Kg |
| EAN-nr | 7315490003282 |
