Trådback Lundbergs Wide 527x527 mm
fr.195 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Wide 527x527 mm
195 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Trådback Wide 527x527 mm från Lundbergs är en klassisk trådback med standarddjup för förvaring. Den kan användas i fristående stativ med tvärstag 550 eller med universalglidlist i befintlig garderob. Höjden tar 2 skenor i stativgavlarna.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Trådback Wide 527x527 mm från Lundbergs är en klassisk trådback med standarddjup för förvaring. Den kan användas i fristående stativ med tvärstag 550 eller med universalglidlist i befintlig garderob. Höjden tar 2 skenor i stativgavlarna.
Recensioner
Anders NVerifierad köpare
för 5 år sedanVar enligt beskrivningen
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Fungerar till | Backsystem |
| Material | Stål |
| Serie | Wide |
| Produkttyp | Trådback |
| Djup | 527 mm |
| Bredd | 527 mm |
| Färg | Silver, Vit |
| Höjd | 85, 185, 285 mm |
