Trådback Lundbergs Wide Mini 427x427 mm
Rek. pris 215 kr
fr.154 kr
Se priset!
Välj variant

Wide Mini 427x427 mm
154 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Trådback Wide Mini 427x427 mm från Lundbergs är en klassisk trådback med nätmönster för förvaring. Den används i fristående stativ Mini eller med universalglidlist i befintlig garderob. Backen passar även utdragsram 450. Höjden tar 2 skenor i stativgavlarna.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Trådback Wide Mini 427x427 mm från Lundbergs är en klassisk trådback med nätmönster för förvaring. Den används i fristående stativ Mini eller med universalglidlist i befintlig garderob. Backen passar även utdragsram 450. Höjden tar 2 skenor i stativgavlarna.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Fungerar till | Backsystem |
| Material | Stål |
| Serie | Wide |
| Produkttyp | Trådback |
| Djup | 427 mm |
| Bredd | 427 mm |
| Färg | Silver, Vit |
| Höjd | 85, 185, 285 mm |
