Trådhylla Lundbergs Wide 1226 mm
fr.249 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Wide 1226 mm
249 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Trådhylla Wide 1226 mm från Lundbergs är en hylla som kan användas tillsammans med Lundbergs specialkonsol att fästa trådhyllor i. Den kan kapas till önskad längd och den kan även monteras mellan två stativ med hjälp av clips trådhylla/stativ.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Trådhylla Wide 1226 mm från Lundbergs är en hylla som kan användas tillsammans med Lundbergs specialkonsol att fästa trådhyllor i. Den kan kapas till önskad längd och den kan även monteras mellan två stativ med hjälp av clips trådhylla/stativ.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Fungerar till | Hyllsystem |
| Material | Stål |
| Serie | Wide |
| Djup | 305 mm |
| Höjd | 14 mm |
| Bredd | 1226 mm |
| Färg | Silver, Vit |

