Trådhylla Lundbergs Wide 916 mm
fr.194 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Wide 916 mm
194 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Trådhylla Wide 916 mm från Lundbergs är en hylla som kan användas tillsammans med Lundbergs specialkonsol att fästa trådhyllor i. Trådhyllan kan kapas till önskad längd. Den kan även monteras mellan två stativ med hjälp av clips trådhylla/stativ.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Trådhylla Wide 916 mm från Lundbergs är en hylla som kan användas tillsammans med Lundbergs specialkonsol att fästa trådhyllor i. Trådhyllan kan kapas till önskad längd. Den kan även monteras mellan två stativ med hjälp av clips trådhylla/stativ.
Recensioner
Michael BVerifierad köpare
för 1 månad sedanFinns kvar i Bygghemmas sortiment trots att de inte längre tillverkar eller kan levereras. Gäller alla hyllor i silver
- Finns ej
André AVerifierad köpare
för 4 år sedanDet är en trådhylla.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Fungerar till | Hyllsystem |
| Material | Stål |
| Serie | Wide |
| Höjd | 12 mm |
| Bredd | 916 mm |
| Färg | Silver, Vit |
| Djup | 305, 405, 494 mm |

