Universalglidlist Lundbergs Wide 550 mmVit
99 kr/frp
75 kr/frpSpara 24 %Kampanj56 tim kvar!

Wide 550 mm
Vit
75 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Universalglidlist Wide 550 mm från Lundbergs är en list som används för att fästa backar i garderober eller liknande utrymmen. Säljs i par. Den är justerbar på bredden och djupet (går att kapa). Skruvar och fästen ingår.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Universalglidlist Wide 550 mm från Lundbergs är en list som används för att fästa backar i garderober eller liknande utrymmen. Säljs i par. Den är justerbar på bredden och djupet (går att kapa). Skruvar och fästen ingår.
Recensioner
JanVerifierad köpare
för 2 år sedanPerfekt passning, enkel att montera.
+ Perfekt passning
Charlotte SVerifierad köpare
för 2 år sedanEnkel att montera och himla bra funktion Nöjd!
Bo KVerifierad köpare
för 6 år sedanMycket prisvärd. Lätt att montera
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 72027 |
| Färg | Vit |
| Fungerar till | Hyllsystem |
| Material | Stål |
| Serie | Wide |
| Produkttyp | Glidlist |
| Djup | 10 mm |
| Höjd | 11 mm |
| Längd | 550 mm |
| Antal (st/frp) | 2 st/frp |
| EAN-nr | 7392118720271 |




