Universalglidlist Lundbergs Wide Mini
fr.75 kr/frp
utvalda påKampanj
Välj variant

Wide Mini
75 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Universalglidlist Wide Mini från Lundbergs är en kortare universalglislist som används för att fästa backar i garderober eller liknande utrymmen. Säljs i par. Listerna är justerbara på bredden och djupet. Skruvar och fästen ingår.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Universalglidlist Wide Mini från Lundbergs är en kortare universalglislist som används för att fästa backar i garderober eller liknande utrymmen. Säljs i par. Listerna är justerbara på bredden och djupet. Skruvar och fästen ingår.
Recensioner
Joseph HVerifierad köpare
för 1 år sedanBra grejer o snabb lev passade perfekt o olika val att montera på plats mao.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Fungerar till | Hyllsystem |
| Material | Stål |
| Serie | Wide |
| Produkttyp | Glidlist |
| Djup | 10 mm |
| Höjd | 11 mm |
| Längd | 450 mm |
| Antal (st/frp) | 2 st/frp |
| Färg | Silver, Vit |
