Utdragsram Lundbergs Wide
fr.349 kr
fr.275 krFrån 21 %Kampanj60 tim kvar!
Välj variant

Wide
275 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Utdragsram Wide från Lundbergs är en utdragsram till förvaringsbackar som fästs i häng- eller väggskena alternativt väggfäste. Det behövs inte någon extra konsol för montering. Passar backar 427x427. Monteras i skenor på cc 450 mm.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Utdragsram Wide från Lundbergs är en utdragsram till förvaringsbackar som fästs i häng- eller väggskena alternativt väggfäste. Det behövs inte någon extra konsol för montering. Passar backar 427x427. Monteras i skenor på cc 450 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Fungerar till | Backsystem/Hyllsystem |
| Material | Stål |
| Serie | Wide |
| Produkttyp | Utdragsram |
| Höjd | 57 mm |
| Färg | Silver, Vit |
| Djup | 455, 594 mm |
| Bredd | 432, 440 mm |
