Väggfäste Lundbergs Wide Singel Oval
Rek. pris 109 kr
fr.94 kr
Se priset!
Välj variant

Wide Singel Oval
94 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Väggfäste Wide Singel Oval från Lundbergs är en unik lösning som är skapad till mindre och lättare kombinationer där man inte har plats eller behov av skenor. Väggfästet monteras enkelt med två skruvar och de två skruvhålen döljs av produkten som sedan monteras.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Väggfäste Wide Singel Oval från Lundbergs är en unik lösning som är skapad till mindre och lättare kombinationer där man inte har plats eller behov av skenor. Väggfästet monteras enkelt med två skruvar och de två skruvhålen döljs av produkten som sedan monteras.
Recensioner
SantiagoVerifierad köpare
för 2 år sedanSuper bra och lätt montering
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Fungerar till | Hyllsystem |
| Material | Stål |
| Serie | Wide |
| Produkttyp | Väggfäste |
| Djup | 125 mm |
| Höjd | 16 mm |
| Antal (st/frp) | 1 st/frp |
| Bredd | 56 mm |
| Färg | Silver, Vit |
