Väggfäste Lundbergs Wide Singel RundSilver
Rek. pris 119 kr
74 kr
Se priset!

Wide Singel Rund
Silver
74 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Väggfäste Wide Singel Rund från Lundbergs är en unik lösning som är skapad till mindre och lättare kombinationer där man inte har plats eller behov av skenor. Väggfästet monteras enkelt med två skruvar och de två skruvhålen döljs av produkten som sedan monteras.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Väggfäste Wide Singel Rund från Lundbergs är en unik lösning som är skapad till mindre och lättare kombinationer där man inte har plats eller behov av skenor. Väggfästet monteras enkelt med två skruvar och de två skruvhålen döljs av produkten som sedan monteras.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 73134 |
| Färg | Silver |
| Fungerar till | Hyllsystem |
| Material | Stål |
| Serie | Wide |
| Produkttyp | Väggfäste |
| Djup | 100 mm |
| Höjd | 16 mm |
| Antal (st/frp) | 1 st/frp |
| Bredd | 100 mm |
| EAN-nr | 7392118731345 |
