Skjutdörr Lundbergs Entry SpegelBredd: 610 mm
Rek. pris 2 239 kr
1 968 kr
1 229 krSpara 38 %Kampanj

Entry Spegel
Bredd: 610 mm
1 229 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Skjutdörr Entry Spegel från Lundbergs är en skjutdörr anpassad för garderober i fast mått för maximal öppningshöjd 2355 mm. Skjutdörren har en silverfärgad stålram med 4 mm fyllning av spegelglas med säkerhetsfilm. Komplettera din skjutdörr med tak- och golvskena som finns som tillbehör.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Skjutdörr Entry Spegel från Lundbergs är en skjutdörr anpassad för garderober i fast mått för maximal öppningshöjd 2355 mm. Skjutdörren har en silverfärgad stålram med 4 mm fyllning av spegelglas med säkerhetsfilm. Komplettera din skjutdörr med tak- och golvskena som finns som tillbehör.
Bredd: 610 mm.
Recensioner
Anders EVerifierad köpare
för 6 år sedanSnygg och stabil. Har inte ramlat ned trots att två små sabotörer under en tid försökt slå och riva ned den.
+ Lätt att montera, lätta att justera i höjd och sidled.
JennyVerifierad köpare
för 6 år sedanEn prisvärd produkt
Michael W MVerifierad köpare
för 6 år sedanInte snyggaste produkten men vi hade liknande dörrar och ville ha en spegel. Enkel montering och funktionell dörr för en hyfsat billig penning.
+ billig
+ enkel montering
- levereras på pall
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 71047 |
| Bredd | 610 mm |
| Profil | Silver |
| Fyllning 1 | Spegelglas med säkerhetsfilm |
| Material | Metall/Trä |
| Max Höjd | 2355 mm |
| Höjd | 2301 mm |
| Antal Dörrar | 1 st |
| Färg | Silver |
| Serie | Entry |
| Typ | Standardmått |
| Djup | 25 mm |

