Skjutdörr Lundbergs Nordic 3 Paneler
fr.4 669 kr
fr.4 199 krSpara 10 %Kampanj60 tim kvar!
Välj variant

Nordic 3 Paneler
4 199 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Skjutdörr Nordic från Lundbergs med fasta mått. Rekommenderad minsta dörröverlapp är 25 mm, optimalt är 75 mm. Maximal öppningshöjd är 2355 mm. Den melaminbelagda spånskivefyllningen är FSC®-märkt, ramen är gjord av folierad stålprofil. Komplettera din skjutdörr med tak- och golvskena som finns som tillbehör.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Skjutdörr Nordic från Lundbergs med fasta mått. Rekommenderad minsta dörröverlapp är 25 mm, optimalt är 75 mm. Maximal öppningshöjd är 2355 mm. Den melaminbelagda spånskivefyllningen är FSC®-märkt, ramen är gjord av folierad stålprofil. Komplettera din skjutdörr med tak- och golvskena som finns som tillbehör.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 71056L |
| Bredd | 610, 762, 914 mm |
| Profil | Vit |
| Fyllning 1 | Vit melaminbelagd spånskiva |
| Material | Stål/MDF |
| Max Höjd | 2355 mm |
| Höjd | 2301 mm |
| Antal Dörrar | 1 st |
| Färg | Vit |
| Serie | Nordic |
| Typ | Standardmått |
