Garderobsbelysning Hide-a-lite Kloss
875 kr
260 krSpara 70 %Kampanj

Kloss
260 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Garderobsbelysning Kloss från Hide-a-lite är en kompakt och smidig LED-armatur med on-/off-brytare för både skjut- och gångjärnsdörrar i garderober, förråd, klädkammare etc. Du monterar enkelt armaturen tack vare separat bakstycke med dubbla genomföringar och en löstagbar vidarekopplingsbar snabbplint. Belysningen har knockout för utanpåliggande kabeldragning samt flexslang. Denna armatur har en inbyggd 230V LED-modul för smidig installation. 6,5W, 3000K, 600lm, 230V-anslutning. Klass II.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Garderobsbelysning Kloss från Hide-a-lite är en kompakt och smidig LED-armatur med on-/off-brytare för både skjut- och gångjärnsdörrar i garderober, förråd, klädkammare etc. Du monterar enkelt armaturen tack vare separat bakstycke med dubbla genomföringar och en löstagbar vidarekopplingsbar snabbplint. Belysningen har knockout för utanpåliggande kabeldragning samt flexslang. Denna armatur har en inbyggd 230V LED-modul för smidig installation. 6,5W, 3000K, 600lm, 230V-anslutning. Klass II.
Recensioner
Peter TVerifierad köpare
för 3 månader sedanLättmoterade och bra pris
+ Bra ljus
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Art.Nr. | 7510050 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Tillbehör |
| Material | PC |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Energieffektivitet | A+ |
| Kategori | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Färg | Vit |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 58 mm |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 0,151 kg |
| Bredd | 140 mm |
| Ljusspridningsvinkel | 120 ° |
| Effekt/prestanda | 6,5 W |
| EAN-nr | 7392971134321 |



