Tak- och Golvskena Lundbergs Fantasi
Rek. pris 705 kr
fr.524 kr
Se priset!
Välj variant

Fantasi
524 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tak- och Golvskena Lundbergs Fantasi är ett paket med tak- och golvskena till skjutdörrsramen Fantasi.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Tak- och Golvskena Lundbergs Fantasi är ett paket med tak- och golvskena till skjutdörrsramen Fantasi.
Recensioner
HagabergVerifierad köpare
för 2 månader sedanEnkel installation och smidigt system
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Färg | Silver |
| Material | Aluminium |
| Profil | Aluminium |
| Serie | Fantasi |
| Produkttyp | Tak- och golvskena |
| Djup | 70 mm |
| Höjd | 2373 mm |
| Bredd | 833 mm |
| Längd | 1800, 2400 mm |
