Benpar Duo till Elementskydd Lundbergs Obehandlad Furu FCS
925 kr

Obehandlad Furu FCS
925 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Ben för elementskydd i obehandlad furu där monteringsdetaljer medföljer. Säljes i par.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 20586 |
| Färg | Obehandlad Furu |
| Material | Furu |
| Produkttyp | Elementskydd |
| Serie | Elementskydd |
| Montering | Nej |
| Förlängningsbart | Nej |
| Höjd | 94,5 cm |
| Bredd | 5 cm |
| Djup | 2,5 cm |
| EAN-nr | 7392118205860 |

