Elementskydd Lundbergs Klara Obehandlad Furu FCS
fr.995 kr
Välj variant

Klara Obehandlad Furu FCS
995 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Elementskydd Lundbergs Klara Obehandlad Furu FCS
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Färg | Obehandlad furu, Obehandlad Furu |
| Material | Furu |
| Höjd | 700 mm |
| Bredd | 760, 860, 960, 1060, 1160, 1260, 1360, 1460, 1560 mm |
| Produkttyp | Elementskydd |
| Serie | Klara |
| Montering | Nej |
| Förlängningsbart | Nej |
| Tjocklek | 2,5 cm |
| Höjd | 70 cm |
| Mått | 1060x700x25, 1160x700x25, 1260x700x25, 1360x700x25, 1460x700x25, 1560x700x25, 760x700x25, 860x700x25, 960x700x25 mm |
| Bredd | 76, 86, 96, 106, 116, 126, 136, 146, 156 cm |

