Elementskydd Lundbergs Rotting Obehandlad Furu FCS
fr.2 389 kr
Välj variant

Rotting Obehandlad Furu FCS
2 389 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Elementskydd Lundbergs Rotting Obehandlad Furu FCS
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Färg | Obehandlad Furu |
| Material | Furu |
| Höjd | 700 mm |
| Bredd | 750, 850, 950, 1050, 1150, 1250, 1350, 1450, 1550 mm |
| Produkttyp | Elementskydd |
| Serie | Rotting |
| Montering | Nej |
| Förlängningsbart | Nej |
| Tjocklek | 3 cm |
| Höjd | 70 cm |
| Mått | 1050x700x30, 1150x700x30, 1250x700x30, 1350x700x30, 1450x700x30, 1550x700x30, 750x700x30, 850x700x30, 950x700x30 mm |
| Bredd | 75, 85, 95, 105, 115, 125, 135, 145, 155 cm |

