Gavelpar Lundbergs Sida Vit
Rek. pris 1 119 kr
fr.764 kr
Se priset!
Välj variant

Sida Vit
764 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Gavelpar Sida i vit mdf ger ett snyggt avslut på elementskyddet och monteras mot fönsterbänk och vägg. Gavelpar Sida finns i två olika storlekar, 125 x 945 mm och 200 x 1050 mm.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Gavelpar Sida i vit mdf ger ett snyggt avslut på elementskyddet och monteras mot fönsterbänk och vägg. Gavelpar Sida finns i två olika storlekar, 125 x 945 mm och 200 x 1050 mm.
Gavelpar Sida Vit passar till Lundbergs elementskydd Klara, Olivia och Yoko.
Dokument
Recensioner
Hans GVerifierad köpare
för 4 månader sedanSNYGGA OCH LÄTTMONTERADE.
Marie AVerifierad köpare
för 1 år sedanPassade bäst, bra pris
Axel HVerifierad köpare
för 7 år sedanEn jätte bra produkt lätt att jobba med lätt att sätta upp
Britt A S WVerifierad köpare
för 7 år sedanBra beskrivning för montering och kapning
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Material | Mdf |
| Höjd | 945, 1050 mm |
| Bredd | 125, 200 mm |
| Utförande | Vit |
| Serie | Sida |
| Produkttyp | Gavelpar |
| Tjocklek | 16 mm |
