Mittben Lundbergs Ida 50x945 Vit
Rek. pris 705 kr
428 kr
Se priset!

Ida 50x945 Vit
428 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
LundbergsEgenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 20546 |
| Material | Mdf |
| Höjd | 945 mm |
| Bredd | 50 mm |
| Utförande | Vit |
| Serie | Ida |
| Typ | Mittben |
| Tjocklek | 20 mm |
| EAN-nr | 7392118205464 |

