Fönsterbänk Lundbergs Leah
fr.404 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Leah
404 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Fönsterbänk Lundbergs Leah är en fönsterbänk i MDF med synliga ytor folierade med marmormönstrad AC3 folie och 30 mm av främre kant undersida marmorfolierad rest. Den har vit spärrfolie och kantlistad kortkant.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Fönsterbänk Lundbergs Leah är en fönsterbänk i MDF med synliga ytor folierade med marmormönstrad AC3 folie och 30 mm av främre kant undersida marmorfolierad rest. Den har vit spärrfolie och kantlistad kortkant.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 21820LU |
| Färg | Vit |
| Material | MDF |
| Djup | 160 mm |
| Höjd | 19 mm |
| Bredd | 800, 1000, 1100, 1200, 1300, 1400, 1500, 1600, 1800 mm |
| Serie | Leah |
| Typ | Fönsterbänk |
| Tjocklek | 19 mm |



