Fyllning Lundbergs Shoji Vit
Rek. pris 215 kr
109 kr
Se priset!

Shoji Vit
109 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
LundbergsEgenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 40441 |
| Höjd | 529 mm |
| Bredd | 828 mm |
| Utförande | Vit |
| Serie | Shoji |
| Tjocklek | 3,2 mm |
| Produkttyp | Fyllning |
| EAN-nr | 7392118404416 |

