Takbalk Lundbergs MörkLxBxH 3000x120x120 mm
Rek. pris 1 949 kr
1 246 kr
Se priset!
Vald variant
Längd:
3000 mm
Höjd:
120 mm

Mörk
LxBxH 3000x120x120 mm
1 246 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Träimiterad takbalk som är tillverkad i polyuretan.
Övrigt: Monteras med monteringslim.
Dokument
Recensioner
Anette SVerifierad köpare
för 1 månad sedanLätt vikt, lätt att montera, snygg
Lars BVerifierad köpare
för 1 månad sedanMycket realistiska ! En bättre lösning att skarva balken saknas dock.
+ Snygg design
- Skarva dom
TordVerifierad köpare
för 1 år sedanSer naturtrogna ut, jättenöjd.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 18354 |
| Färg | Mörk |
| Längd | 3000 mm |
| Material | Polyuretan |
| Höjd | 120 mm |
| Bredd | 120 mm |
| Produkttyp | Takbalk |
| EAN-nr | 3250790052049 |


