Taklist Lundbergs Gianna
285 kr/stLägsta totalpris 936:-
234 kr/stSpara 18 %Kampanj

Gianna
4 st / 936 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Tillverkad i polystyren.
Övrigt: Utjämna eventuella skarvar med latex. Monteras med monteringslim. Måla med vattenbaserad färg.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 18327 |
| Längd | 2000 mm |
| Material | Polystyren |
| Djup | 35 mm |
| Höjd | 75 mm |
| Serie | Gianna |
| Produkttyp | Taklist |
| Djup | 35 cm |
| EAN-nr | 3250790048073 |

