Stänkskydd Lundbergs Laminat 2550X300X12 FscGrå Marmor
1 799 kr
Vald variant
Färg:
Grå Marmor

Laminat 2550X300X12 Fsc
Grå Marmor
1 799 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Ett stänkskydd i laminat ger både praktiskt skydd och en snygg inramning till köksbänken.
Genom att låta samma material som bänkskivan fortsätta upp på väggen skapas ett enhetligt och modernt uttryck. Laminatytan är dessutom lätt att rengöra, vilket gör den idealisk bakom diskho eller spis – där stänk och smuts annars lätt fastnar.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 27251 |
| Färg | Grå Marmor |
| Material | Spånskiva/Laminat |
| Djup | 30 cm |
| Tjocklek | 1,2 cm |
| Bredd | 255 cm |
| Montering | Nej |
| Förlängningsbart | Nej |
| Mått | 2550x300x12 mm |
| Serie | Bänkskiva |
| Typ | Stänkskydd |
| EAN-nr | 7392118272510 |

