Stänkskyddsskiva Fibo 2094-M0420 S White 10x620x2400 mm
Pris/frp 2 539:-
852 kr/m²
2094-M0420 S White 10x620x2400 mm
0 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 3-4 veckor.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Stänkskyddsskivor, extra långa för högre väggytor. Kan monteras i kombination med mindre skivor anpassade för utrymmet mellan bänk och skåp i kök. Snabbt och enkelt att montera. Lätta att hålla rena.
Varumärke
FiboBeskrivning
Stänkskyddsskivor, extra långa för högre väggytor. Kan monteras i kombination med mindre skivor anpassade för utrymmet mellan bänk och skåp i kök. Snabbt och enkelt att montera. Lätta att hålla rena.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Fibo |
| Art.Nr. | 43209404201 |
| Färg | Vit |
| Längd | 2400 mm |
| Material | Högtryckslaminerad plywood |
| Bredd | 620 mm |
| Produkttyp | Stänkskyddsskiva |
| Tjocklek | 10 mm |
| Antal (m2/frp) | 2,97 m²/frp |
| Antal (st/frp) | 2 st/frp |
| Yta | Halvmatt |
| Fog | 1,8 mm |
| Kollektion | Stänkskyddsskiva Fibo - Långa skivor |
| Serie | Long |
| EAN-nr | 7039490529848 |

