Stänkskyddsskiva Fibo 3091-KM1010 HG Denver White 10x620x580 mm
Pris/frp 1 015:-
1 450 kr/m²
3091-KM1010 HG Denver White 10x620x580 mm
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Stänkskyddsskivor anpassade för utrymmet mellan bänk och skåp i kök. Snabbt och enkelt att montera. Lätta att hålla rena.
Varumärke
FiboBeskrivning
Stänkskyddsskivor anpassade för utrymmet mellan bänk och skåp i kök. Snabbt och enkelt att montera. Lätta att hålla rena.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Fibo |
| Art.Nr. | 433091101030 |
| Färg | Vit |
| Längd | 580 mm |
| Material | Högtryckslaminerad plywood |
| Bredd | 600 mm |
| Fog | 1,8 mm |
| Produkttyp | Stänkskyddsskiva |
| Tjocklek | 10 mm |
| Kollektion | Stänkskyddsskiva Fibo |
| Antal (m2/frp) | 0,72 m²/frp |
| Antal (st/frp) | 2 st/frp |
| Yta | Blank |
| EAN-nr | 7039490529213 |

