Stänkskyddsskiva Fibo 3487-KM10 HG Bright Marble 11x620x580 mm
Pris/frp 939:-
3487-KM10 HG Bright Marble 11x620x580 mm
Beställningsvara - Levereras normalt inom 3-4 veckor.
Varumärke
FiboBeskrivning
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Fibo |
| Art.Nr. | 4334871030 |
| Färg | Vit |
| Längd | 580 mm |
| Material | Högtryckslaminerad plywood |
| Bredd | 600 mm |
| Fog | 1,8 mm |
| Produkttyp | Stänkskyddsskiva |
| Tjocklek | 10 mm |