Väggskiva Decowall Alm TG4
1 389 kr/frp
559 kr/frpSpara 60 %Kampanj
Väggskiva Decowall Alm TG4
559 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
EggerBeskrivning
Dekorativ väggpanel av OSB med digitalprint.
DecoWall erbjuder en imponerande väggpanel med en autentisk känsla och utseende. Tillverkad av OSB-kärna och digitaltryck skapas en unik estetisk yta som passar både rustika och moderna miljöer. Med sin typiska OSB-struktur får skivan en karaktäristisk design och dess matta yta med struktur ger en behaglig känsla vid beröring och skapar en atmosfär av naturlig elegans. Med sin praktiska T&G-profil möjliggör DecoWall enkel montering och skapar en vägg med nästintill osynliga skarvar.
DecoWall är mångsidig och passar perfekt för olika rum som vardagsrum, sovrum, kontor och garderober.
Egenskaper
| Varumärke | Egger |
| Art.Nr. | 381857203 |
| Längd | 1250 mm |
| Bredd | 660 mm |
| Utförande | Digitalprintad |
| Imitation | Alm |
| Antal (m2/frp) | 2,475 m²/frp |
| Antal (st/frp) | 3 st/frp |
| Tjocklek | 12 mm |
| Produkttyp | Väggpanel |
| Ytbehandling | Matt |
| Mönster | Alm |
| EAN-nr | 9010897363592 |
